IILs Grønne verdier
Innstranda-modellen
Kontakt oss
Logo Innstrandens Idrettslag

Artig - Mangfold - Utvikling - Respekt

Du er her: Håndball / Styret


Innvalgt styre for 2016/2017:

Styreleder Arnfinn Pedersen, epost:  arnfinnp@sbnett.no (Lisensansvarlig/ Dommerkontakt)

Nestleder Tone Lise Jacobsen, Tone.Lise.Jacobsen@hnikt.no (Medlemsansvarlig)

Kasserer Olga Andersen, e-post:  olgande@hotmail.com

Styremedlemmer:

Gunn Kristin Hansen Ringdal,  Gunn-Kristin.Hanssen.Ringdal@nordlandssykehuset.no

Stein Atle Henriksen, e-post: stein.atle.henriksen@gmail.com (Terminlisteansvarlig)

Øyvind Berg, e-post: oeberg9@hotmail.com

Maria Isabelle Larsen, e-post: Maria.Larsen@staminagroup.no

Ida Eriksen Fjellheim, e-post: idaah-eriksen@hotmail.com

 

Støtte:

Sekretariat/Opplæring : Wenche Nystad Wenche.Nystad@studentinord.no 

                                 og  Maria Tessem  mariates@online.no

 

 

PS: Det er fint om alle møteinnkallinger og annen informasjon kommer på e-posten til gruppen heretter :innstranden.handball@hotmail.com

Sponsorer - Håndball

Samarbeidspartnere

Gullpartner:
    Sølvpartner:
Bronsjepartner: